Pobierz darmowy ebook – Zarządzanie cenami i promocjami w e-commerce


Świat, a w szczególności ten internetowy zmienia się bardzo szybko. W związku z tym, jeśli chcesz rozwijać swój e-sklep to musisz śledzić zmiany otoczenia, trendy, konkurencję oraz największych graczy na rynku. Wyciągać wnioski, uczyć się od najlepszych i wdrażać wciąż to nowe rozwiązania do swojego biznesu. Oczywiście nie możesz również zapomnieć o eksperymentowaniu i testowaniu – tutaj z pomocą przyjdą również testy A/B.

pobierz_ebook_rzeczy_ktorych_mozemy_sie_uczyc_od_amazona

Co znajdziesz w ebooku? 6 rozdziałów wartościowej wiedzy:

 1. Magia utraconych korzyści – pokaż swoim klientom korzyści kupowanych produktów, nie zawsze podarowanie gratisu zwiększy Twoją sprzedaż.
 2. Paradoks wyboru – jak myślisz dlaczego mniejszy wybór jest lepszy niż większy? Ponieważ im większy wybór dajemy klientowi, tym trudniejsza jest decyzja. Klientowi w tym przypadku jest o wiele łatwiej odłożyć decyzję zakupową na później.
 3. Bundle (zestawy) – w pakiecie taniej, na pewno znasz to powiedzenie. W tym rozdziale dowiesz się jak tworzyć zestawy produktów, aby były skuteczne.
 4. Cztery rzeczy, które możesz nauczyć się od Amazona – od tego dużego sklepu internetowego możemy się nauczyć naprawdę bardzo dużo, warto podejrzeć ten sklep od kuchni i uczyć się szybciej.
 5. Testy cenowe A/B – dzięki testom na małej próbce towarów możesz w krótkim czasie ocenić jakie działania będą korzystniejsze w Twoim sklepie, dowiedz się jak to robić dobrze.
 6. Cross-selling, czyli jak skutecznie zwiększyć ilość sprzedawanych towarów – oprócz zwykłych zestawów produktów warto również pomyśleć o strategii cross-sellingu i proponować swoim klientom również produkty komplementarne do tych, które już kupują.

Pobierz darmowy ebook!

Zebraliśmy w jednym ebooku wiedzę na temat zarządzania cenami i promocjami w e-commerce. Chętnie wyślemy Ci ten materiał za darmo. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera.

 • Zarządzanie cenami, dobra sprawa w biznesie, pozdrawiam 🙂

 • A mnie najbardziej intryguje to, czego się można nauczyć od Amazona 🙂

  • Marzena WM

   To zachęcamy do pobrania ebooka 🙂

 • Ciekawy e-book, jak czytam spis streści to jestem mocno zainteresowana czy znajdę tam praktyczne wskazówki do wypróbowania:)

 • Przydatny ebook 🙂 Dzięki!

  • Marzena WM

   🙂

 • Bardzo ciekawy i myślę, że dla wielu osób użyteczny, temat!

 • Fajny e-book, fajnie że udostepniasz takie rzeczy innym 😉

 • E-book zapowiada się bardzo ciekawie, jeśli kiedyś założę sklep internetowy, na pewno wykorzystam Twoje wskazówki 🙂