Czy makijaż permanentny oczu jest naprawdę trwały?

Najważniejszą rzeczą, o której powinny wiedzieć rozważając permanentny makijaż jest to, że nie jest łatwy do usunięcia. Usuwanie pigmentu po takiej procedurze może być bardzo trudne w zależności od koloru. Jest to długi, bolesny i kosztowny proces, przy którym zwykle cały pigment nie może zostać usunięty.

Ponadto, podczas gdy ten makijaż nigdy się nie zmywa, z czasem blednie, ponieważ pojawiają nieustannie nowe komórki skóry – ale nigdy sam nie zniknie. Dlatego tak ważne jest, aby dobrze przemyśleć tę decyzję i jeśli już – pójść na jego wykonanie wyłącznie do specjalisty.

Jak znaleźć dobrego specjalistę od makijażu permanentnego brwi?

Większość osób wykonujących makijaż permanentny oczu to estetycy lub tatuażyści, ale możesz także wyszukać online lekarzy wykonujących mikropigmentację w Twojej okolicy. Kandydatowi zadaj pytanie o to, czy możesz zobaczyć jego referencje tudzież zdjęcia już wykonanych makijażu.

Sprawdź ofertę longline.pl/makijaz

O czym jeszcze pamiętać przy wyborze?

Upewnij się, że należy używać sterylizacji medycznej i atramentu wysokiej jakości. Poszukaj także kogoś, kto zapewnia naturalne rezultaty i zapytaj też o politykę opieki nad pacjentem. Oczywiście, przed zaplanowaniem jakiejkolwiek procedury należy przeprowadzić konsultację. Zastanów się czy biuro jest czyste oraz po wizycie, rozmowach i obserwacjach, czy czujesz że nadal tego chcesz.