Gdzie kupić domek dla kota ?

Można wybrać się do sklepu zoologicznego, jednak tam wybór zazwyczaj ogranicza się do kilku opcji i jest zwężony do niewielkiej ilości kolorów. Za to strony internetowe pękają w szwach od możliwych wariantów. Znaleźć można tam absolutnie domek dla kota pod każdy gust . Są domki na wysokich nogach, podwieszane, czy nawet takie które można przyczepić do ściany, znajdziemy tam również i takie które można postawić w ogrodzie, aby nasz pupil mógł bawić się w ciepłe dni na zewnątrz. O kolorach pasujących do każdego mieszkania. Taki wybór sprawi, że znajdzie się tam domek dla każego rodzaju kota. Jestem pewien, że doszukać się można nawet najbardziej cudackich wariantów.

Czy twój kot potrzebuje prywatności?

Jak wiadomo nie od dziś, koty lubią chadzać własnymi ścieżkami. Więc dlaczego nie miałyby mieć swoich własnych czterech ścian. Pomyśl, jak będzie szczęśliwy i jak dobrze będzie czuł się gdy kupisz mu domek dla kota. W takim miejscu mógłby się bawić i spać, nie będzie trzeba więcej chować przed pupilem kartonów po butach czy innych atrakcyjnych dla niego zabawek które do zabawy nie są przeznaczone. Dodatkowo można zamontować lub kupić już w zestawie drapak dla kota, unikniemy podrapanych foteli czy mebli a nasz pupil będzie na pewno przeszczęśliwy !

Jak wybrać domek dla kota?

Wybór odpowiedniego domku dla kota to ważna decyzja. Nasz kot musi czuć się kochany i szczęśliwy. Wtedy na pewno odwdzięczy się tym samym. Dlatego warto zwrócić uwagę na szczegóły takie jak, wielkość bo przecież kot musi czuć się swobodnie, jednak domek nie powinien być za duży, aby nie przeszkadzał w swobodnym poruszaniu się po salonie . Wysokość jeśli twój kot lubi wspinaczkę warto rozejrzeć za podwieszanymi domkami lub takimi które można postawić na wysokiej nodze. Dodatkowym atutem będzie posiadanie drapaka oraz zabawek które nierzadko dołączane są do zestawu. Warto zwrócić uwagę na wystrój pokoju w którym będzie stał domek dla kota, taki gadżet powinien być doskonałym uzupełnieniem nawet najbardziej wytwornych salonów !