Lecznica weterynaryjna w Markach – Kim jesteśmy i co oferujemy?

W ramach specjalistycznej opieki jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc, która z pewnością ucieszy Was i Waszych czworonogów. Nasza lecznica weterynaryjna zlokalizowana w Markach świadczy usługi w zakresie różnego rodzaju chorób , z jakimi borykają się zwierzęta. Zapewniamy także badania przeglądowe i zabiegi chirurgiczne. Oferujemy wszelkiego rodzaju konsultacje poszczególnych przeprowadzonych wcześniej badań. W zakres naszych obowiązków wchodzi także terapia dotycząca pacjentów. Przede wszystkim zajmujemy się zabiegami ratującymi życie zwierząt.

Dlaczego lecznica weterynaryjna w Markach?

Jesteśmy wyspecjalizowaną grupą ludzi, którzy oprócz tego, że wykonują zawód weterynarza, to przede wszystkim kochają zwierzęta. Miłość do zwierząt jest z pewnością czymś, co nas definiuje i wyróżnia na tle innych placówek. Zapewniamy stałą opiekę

, pozostajemy w stałym kontakcie z właścicielami czworonożnych przyjaciół. U nas wykonają Państwo rutynowe zabiegi kontrolne, a także sterylizację zwierząt. Możemy pochwalić się także tym, że współpracujemy z laboratoriami diagnostycznymi. Diagnostyka to podstawa naszego działania.

Gdzie nas szukać i co nas wyróżnia?

Nasza lecznica weterynaryjna w Markach znajduje się w obrębie Warszawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zlokalizowani jesteśmy poza miastem. Oferujemy dogodny dojazd do naszego specjalistycznego centrum pomocy zwierzętom. Nasi lekarze są w stałym kontakcie telefonicznym z właścicielami czworonogów, również w czasie pandemii. Wyróżniamy się personelem, który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Posiadamy także profesjonalny sprzęt. Odpowiednia diagnostyka zwierząt to nasze drugie imię. Nasza klinika jest szpitalem oferującym przede wszystkim nadzieję i przywracający uśmiech właścicielom zwierząt. Stosujemy się również do obowiązujących obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa. Razem pokonamy każdą falę. Przyjdź i przekonaj się już dziś! Najwyższy standard obsługi to coś co na pewno Państwa pozytywnie zaskoczy.