Pobierz darmowy ebook – Zarządzanie cenami i promocjami w e-commerce


Świat, a w szczególności ten internetowy zmienia się bardzo szybko. W związku z tym, jeśli chcesz rozwijać swój e-sklep to musisz śledzić zmiany otoczenia, trendy, konkurencję oraz największych graczy na rynku. Wyciągać wnioski, uczyć się od najlepszych i wdrażać wciąż to nowe rozwiązania do swojego biznesu. Oczywiście nie możesz również zapomnieć o eksperymentowaniu i testowaniu – tutaj z pomocą przyjdą również testy A/B.

pobierz_ebook_rzeczy_ktorych_mozemy_sie_uczyc_od_amazona

Co znajdziesz w ebooku? 6 rozdziałów wartościowej wiedzy:

  1. Magia utraconych korzyści – pokaż swoim klientom korzyści kupowanych produktów, nie zawsze podarowanie gratisu zwiększy Twoją sprzedaż.
  2. Paradoks wyboru – jak myślisz dlaczego mniejszy wybór jest lepszy niż większy? Ponieważ im większy wybór dajemy klientowi, tym trudniejsza jest decyzja. Klientowi w tym przypadku jest o wiele łatwiej odłożyć decyzję zakupową na później.
  3. Bundle (zestawy) – w pakiecie taniej, na pewno znasz to powiedzenie. W tym rozdziale dowiesz się jak tworzyć zestawy produktów, aby były skuteczne.
  4. Cztery rzeczy, które możesz nauczyć się od Amazona – od tego dużego sklepu internetowego możemy się nauczyć naprawdę bardzo dużo, warto podejrzeć ten sklep od kuchni i uczyć się szybciej.
  5. Testy cenowe A/B – dzięki testom na małej próbce towarów możesz w krótkim czasie ocenić jakie działania będą korzystniejsze w Twoim sklepie, dowiedz się jak to robić dobrze.
  6. Cross-selling, czyli jak skutecznie zwiększyć ilość sprzedawanych towarów – oprócz zwykłych zestawów produktów warto również pomyśleć o strategii cross-sellingu i proponować swoim klientom również produkty komplementarne do tych, które już kupują.

Pobierz darmowy ebook!

Zebraliśmy w jednym ebooku wiedzę na temat zarządzania cenami i promocjami w e-commerce. Chętnie wyślemy Ci ten materiał za darmo. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera.

[newsletter_signup_form id=2]