Staniki – co by było, gdyby ich nie było?

Jakie są minusy i zalety chodzenia bez stanika? Czy jest jakaś realna rzeczywistość dostępna dla wszystkich kobiet? Co nauka ma do powiedzenia na ten temat? Jest to zdecydowanie wysoce polemiczny temat, który został poruszony pod wieloma różnymi kątami. Niektórzy idą w ten temat tak daleko że mówiąc o tym iż skoro mężczyźni i kobiety są tacy sami, dlaczego kobiece sutki muszą cenzurowane, gdy mężczyźni nie muszą się tym przejmować. A jakie jest twoje stanowisko?

Kobiety uwielbiają biustonosze!

Jako krótki, osobisty nawias, warto powiedzieć, że chcąc nie chcąc kobieta jest niejako niewolnikiem biustonoszy. Ciężko jest jej wyjść z domu bez założenia tego elementu stroju, a nawet jeśli spróbuję, zwykle czuje się naprawdę niekomfortowo, tak jakby była odsłonięta. Jeśli sprawdzisz w google ten temat – znajdziesz tak wiele artykułów twierdzących, że nie noszenie stanika może mieć negatywny wpływ na Twoje piersi, wpisz nieco inaczej zapytanie – a kolejna masa wyników będzie całkowicie odwrotna. Więc co tak naprawdę stałoby się z Twoimi piersiami, jeśli przestałaby nosić stanik z naukowego punktu widzenia?

https://www.brarevolution.com/kategoria-produktu/biustonosze/full-cup/

Brak stanika – ale po co?

Jedną z rzeczy, które można słyszeć na ten temat jest to, że biustonosze pomagają mięśniom piersi zachować elastyczność. Chodzi o to, że te mięśnie nie są wystarczająco silne, więc jeśli zrezygnowałybyśmy z ich stałyby się się sflaczałe. Po co jednak rezygnować, skoro w sklepach są dostępne tak piękne seksowne propozycje jak staniki elomi! Już one same w sobie stanowią zachętę do bycia kobietą i noszenia stanika właśnie.